Backer OBR
Meny

Oferty pracy

PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,
  • Odpowiednie narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań i projektów w międzynarodowym środowisku, udział w szkoleniach oraz wyjazdach zagranicznych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Świąteczne świadczenia pieniężne,
  • Paczki świąteczne,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Dofinansowanie programu kafeteryjnego Sodexo.

Chcesz zostać członkiem naszego zespołu? Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Inżynier Sprzedaży - Stargard

INŻYNIER SPREZDAŻY

Miejsce pracy:

ul. Skandynawska 2, Stargard

Zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowej i rozwijanie bieżącej, długofalowej sprzedaży (B2B);
  • Rozumienie potrzeb klienta i odpowiedzialne komunikowanie ich w organizacji;
  • Wycena i wdrażanie nowych wyrobów;
  • Negocjacje cen i warunków sprzedaży;
  • Odpowiedzialność za marżę ;
  • Wprowadzanie i aktualizowanie umów handlowych oraz cenników dla klientów;
  • Pozyskiwanie od klientów i wprowadzanie do systemu prognoz sprzedaży;
  • Inicjowanie i koordynowanie optymalizacji kosztów;
  • Aktualizowanie raportów służących do analizy danych sprzedażowych, prognoz , zamówień i zapytań ofertowych;
  • Przegląd kontraktów i umów (np. sposobu postępowania z materiałami unikatowymi czy sposobu zwrotu inwestycji) oraz dokumentacja tego w ofertach, umowach czy kontraktach;
  • Aktywna i czynna pomoc w wyjaśnianiu wszelkich problemów, które mogą pojawić się w czasie trwania współpracy.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość Power BI ;
  • Doświadczenie w pracy z klientem B2B;
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zgłoś się poprzez formularz zgloszeniowy, który znajdziesz poniżej!

Konstruktor Wyrobu - Pyrzyce

KONSTRUKTOR WYROBU

ul. Głowackiego 39 , Pyrzyce

  • Opracowywanie kompleksowych konstrukcji wyrobu, uwzględniając wymagania klienta, możliwości technologiczne oraz obowiązujące normy.
  • Przeprowadzanie aktualizacji konstrukcji wyrobu na podstawie działań korygujących, w tym eliminowanie błędów, optymalizacja procesów i dostosowywanie do nowych wymagań rynkowych.
  • Zapewnianie nadzoru nad procesem konstrukcji oraz skuteczne wdrażanie nowych wyrobów na linię produkcyjną, współpracując z zespołem produkcyjnym.
  • Przygotowywanie zakresu badań i weryfikacji dla nowych i istniejących wyrobów, a także odpowiedzialność za proces homologacji zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Ciągła identyfikacja zapotrzebowania oraz deficytów zasobów w obrębie swojej działalności.
  • Skuteczna realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego.

  • Umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim w środowisku pracy, zarówno w prowadzeniu rozmów telefonicznych, jak i w bezpośredniej komunikacji zespołowej;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora wyrobu lub pokrewne;
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie inżynierii mechanicznej, elektrotechniki czy budowy maszyn;
  • Praktyczna znajomość programów do projektowania 3d/cad (np. SolidWorks, Pro/ENGINEER;
  • Mile widziane:
    • Znajomość podstaw programowania sterowników PLC;
    • Wiedza z zakresu analiz statystycznych procesu SPC w celu monitorowania i doskonalenia procesów produkcyjnych;
    • Znajomość metodyki FMEA w zakresie identyfikacji i analizy potencjalnych błędów i ryzyka związanego z projektowaniem i produkcją wyrobów.

MECHATRONIK UTRZYMANIA RUCHU - Pyrzyce

MECHATRONIK UTRZYMANIA RUCHU

ul. Głowackiego 39, Pyrzyce

  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń;
  • Optymalizowanie parametrów ustawień maszyn;
  • Serwis eksploatacyjny maszyn i instalacji przemysłowych;
  • Udział w projektach modernizacyjnych ciągów produkcyjnych;
  • Analiza przyczyn źródłowych awarii i działania zapobiegawcze;
  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii.

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane kierunki: elektromechanik, elektryk, elektronik);
  • Umiejętności manualne związane z naprawą maszyn;
  • Zaangażowanie i chęć dynamicznego działania;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.