Backer OBR
Meny

- ELEKTRYCZNE ELEMENTY GRZEJNE, WIĄZKI KABLOWE, SYSTEMY STEROWANIA I REZYSTORY MOCY -

.

WIEDZA & DOŚWIADCZENIE

.

Poniżej widoczny jest zaledwie fragment naszego asortymentu. By zapoznać się z nim dokładniej, zapraszamy do działu "PRODUKTY" w menu u góry strony.

ROZWIĄZANIA FIRMY BACKER ZNAJDZIESZ CODZIENNIE I WSZĘDZIE

OBSŁUGIWANE PRZEZ NAS SEKTORY PRZEMYSŁU

ROZWIĄZANIA GRUPY BACKER ZNAJDZIESZ W ZASTOSOWANIACH NA CAŁYM ŚWIECIE, TAKICH JAK ŻELAZKA, ZMYWARKI, POMPY CIEPŁA, W TALERZACH ANTEN SATLITARNYCH, SIECIACH ENERGETYCZNYCH I KOLEI.

Przemysł/Projekty

Energia/Środowisko

Zaawansowane technologie

Sprzęt komercyjny

Zastosowania domowe

Transport

HVACSOLIDARNI Z UKRAINĄ


O Nas

Przedsiębiorstwo Backer OBR Sp. z o.o jest obecne na rynku od 1991 roku jako producent rurkowych elementów grzejnych, projektowanych na bazie opatentowanej technologii - opracowanej przez Christiana Backera. Firma jest częścią międzynarodowej Grupy Backer i obecnie może poszczycić się pozycją największego wytwórcy grzałek elektrycznych w Polsce. Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane w chwili uruchomienia działalności i rozwijamy ponadczasową myśl techniczną.

Podstawą wysokiej jakości, jaką odznaczają się wytwarzane przez nas grzałki, jest nowoczesne podejście do projektowania tych elementów grzejnych. Wykorzystując zaawansowane technologicznie oprogramowania komputerowe oraz zatrudniając wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie stworzyć projekty odpowiadające aktualnym standardom użytkowania. Jednocześnie mamy możliwość przystosowania konstrukcji do potrzeb Klienta, bez względu czy przygotowywana jest grzałka patronowa, czy oprzyrządowanie do oferowanych produktów. Dla osiągnięcia jak najlepszych wyników oraz stworzenia profesjonalnych rozwiązań podejmujemy współpracę najlepszymi w branży producentami systemów grzewczych.

Wiele lat doświadczenia oraz nieustająca troska o kompleksową ofertę sprawiły, że obecnie możemy zaproponować naszym użytkownikom standardowe i specjalne elementy grzejne rurkowe, foliowe oraz gołoskrętkowe. Każda wykonana przez nas grzałka elektryczna powstaje z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Ponadto w ciągłej sprzedaży znajdują się układy sterujące i wiązki kablowe oraz rezystory mocy i potencjometry.

Sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę i dbamy o jej kompletny charakter. Zależy nam na ofercie w pełni odpowiadającej indywidualnym potrzebom. Dlatego jako doświadczony producent specjalnych elementów grzejnych rurkowych, foliowych i gołoskrętkowych, zapewniamy że każda grzałka patronowa, rezystory mocy, czy układ sterujący jesteśmy w stanie wykonać na indywidualne życzenie Klienta.

GRUPA BACKER

10,000

ZATRUDNIONYCH

22

KRAJE

60

FIRM

BACKER OBR SP. Z.O.O. · UL. GŁOWACKIEGO 39 · 74-200 PYRZYCE, POLAND · TEL: +48 91 48-19-900 · [email protected]

Copyright © 2021 Backer OBR